Sme autorizovaný partner značky MG

Predstavujeme Vám britského elegána v novom, modernom dizajne, ktorý je nabitý energiou a pripravený na budúce výzvy. Máme tu česť byť jedným z prvých predajcov legendárnej značky MG na slovenskom a českom trhu. Výnimočnosť týchto vozidiel, ktorá píše svoju históriu už od roku 1924, môžete zažiť na našej pobočke AutoPalace Panónska v Bratislave. 

 • Udržateľná mobilita

  Ponúkame vozidlá navrhnuté už od základu pre udržateľnú mobilitu, s veľkým výberom elektrifikovaných motorizácií.

 • Pre všetkých

  Naše vozidla MG sú koncipované pre novú generáciu zákazníkov. Sú to automobily, ktoré ponúkajú maximálny komfort a sú vhodnou voľbou pre každodenné cestovanie.

 • Elektrifikácia

  Naše technicky vyspelé vozidlá MG s atraktívnym dizajnom a pokrokovými bezpečnostnými systémami sú tou najlepšou voľbou pre naštartovanie Vášho elektrického života.

 • Pre Európanov

  Zhmotnenie udržateľnosti, inteligencie, praktickosti a cenovej dostupnosti v modernom a športovom dizajne, navrhnuté pre európskeho zákazníka.


Modely

Svoju cestu štartuje MG dvomi modelmi, ktoré si budete môcť predobjednať už od konca júna. Ponúkame elegantné SUV, ktoré nesie označenie ZS s benzínovým motorom a plug-in hybridný model eHS.


MG ZS

100 % SUV, vyvinuté pre život

Kompletne vybavené rodinné MG ZS je moderným, štýlovým a komfortným SUV. Je ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú najlepší pomer ceny a výkonu. A to bez kompromisov. Rodiny s deťmi ocenia veľkorysý batožinový priestor s objemom 448 l a bezkonkurenčné bezpečnostné prvky, ako sledovanie mŕtveho uhla, 360°parkovacia kamera alebo pevná karoséria vyrobená z ocele. Praktické sú aj full LED svetlomety a panoramatické strešné okno, s ktorým sa budete cítiť kdekoľvek ako doma. Celkový vzhľad a komfort doplní luxusný interiér. Náročný vodič určite ocení plne digitálny prístrojový panel a veľký desaťpalcový displej s podporou Apple CarPlay alebo Android Auto.

Rezervujte si svoje nové vozidlo MG ZS alebo sa objednajte už teraz na testovaciu jazdu. Tešíme sa na Vás.

 

MG eHS

Športový plug-in hybrid

Športový dizajn karosérie, priestranný interiér a premyslené prvky výbavy sú neodmysliteľnou súčasťou modelu MG eHS, ktorý kombinuje praktickosť spaľovacieho motora a výhody elektrického motora. Prejdete ním na čisto elektrický pohon až 52 km. Športový zážitok posilní desaťstupňová prevodovka a sprostredkuje potešenie z jazdy vďaka spojeniu výkonného elektromotora, prepĺňaného spaľovacieho motora a skvelo odladeného podvozku. Inteligentné a bezpečnostné systémy sú v modeli eHS absolútnou samozrejmosťou. Pre Vašu pohodlnú jazdu je tu systém autonómneho riadenia, ktorý stráži Váš pruh, intenzitu svetla a rýchlosť. Nemusíte sa ani obávať o zabezpečenie mŕtveho uhla alebo bezpečie pri cúvaní z parkovacieho miesta. Luxusný interiér doplní kompletne digitálny prístrojový panel a infotainment s podporou Apple CarPlay a Android Auto.

Zarezervujte si svoje nové vozidlo MG eHS alebo sa už teraz objednajte na testovaciu jazdu. Tešíme sa na Vás.