Auto Palace Group je súčasťou holandskej spoločnosti AutoBinck založenej v roku 1907, ktorá je jednou z najstarších firiem na svete zaoberajúca sa predajom automobilov. Skupina pôsobí vo 8 krajinách Európy – v Holandsku, Českej republike, Slovensku, Belgicku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku. V roku 2015 dosiahla skupina AutoBinck obrat viac ako 1 mild. EUR a je rozdelená do 4 divízií: 1. Retail a distribúcia vozidiel 2. Leasing a financovanie (Business Lease) 3. Distribúcia náhradných dielov 4. Smart mobility.

V rámci Slovenska a Českej republiky ide o jednu z najväčších skupín zaoberajúcou sa maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 10 000 vozidiel.


Viac ako 30 rokov skúseností AutoPalace

Skupina AutoPalace začala svoju činnosť na našom území v roku 1991 ako importér a predajca automobilov značky Mazda a dnes patrí medzi najvýznamnejších automobilových dealerov na trhu. 

Na Slovensku AutoPalace ponúka zákazníkom automobily 5 značiek – BMW, Mazda, MINI, Mitsubishi a MG v 2 dealerstvách. V ČR zastrešuje celkovo 19 značiek v 5 dealerstvách v Prahe, Brne a Karlových Varoch.


Podstatnou výhodou skupiny AutoPalace

je silné ekonomické zázemie, vďaka ktorému je schopná bez problémov realizovať aj veľké fleetové obchody pre firmy v počte desiatok i stoviek vozidiel. AutoPalace Group ponúka svojim zákazníkom zodpovedajúce technologické zázemie svojich autorizovaných a špecializovaných servisov vybavených najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou, vrátane klampiarne a lakovne. Komplexné služby doplňuje aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva. Všetky miesta sú vybavené najmodernejšou technikou. AutoPalace ale ponúka svojim zákazníkom ešte oveľa viac. Vďaka spolupráci s poprednými leasingovými a úverovými spoločnosťami a poisťovňami odporúča optimálne možnosti financovania vozidiel vrátane poistenia a zabezpečí i jeho registráciu. V prípade záujmu zákazníka taktiež vykupuje jeho staršie vozidlo na protiúčet.


Servisné strediská AutoPalace

K ponuke AutoPalace Group neodmysliteľne patria tiež kvalitné popredajné služby. Súčasťou našich predajných centier sú autorizované a špecializované servisné strediská, ktoré sú vybavené najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou. Každá značka vozidiel má svojich vlastných prijímacích technikov a mechanikov, ktorí sú špeciálne vyškolení práve pre túto značku. Pre firemné vozidlové parky potom ponúkame ešte širší okruh služieb, napríklad Pick-up na adrese klienta, bezkontaktýí príjem vozidiel a ďalšie služby upravené individuálne podľa potrieb zákazníka. V prípade nehody vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, odporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v rámci zmluvnej spolupráce s najväčšími poisťovňami.

Naše servisné strediská poskytujú svoje služby dôsledne podľa časových noriem výrobcov, takže aj pri čiastočne vyššej hodinovej sadzbe je výsledná cena pre zákazníka v porovnaní s neautorizovanými servismi vo väčšine prípadov nižšia. Komplexné služby dopĺňa aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva.


Autobazár AutoPalace

výkup a predaj kvalitných jazdených vozidiel

Zároveň preberáme vozidlá na komisný predaj - vami predávané vozidlo posunieme do 30-denného komisného predaje, takže vám odpadnú všetky starosti s jeho predajom. Autobazár AutoPalace taktiež umožňujeme nákup vozidiel na protiúčet, kedy sme v prípade bezproblémového predaja vozidla schopní peniaze vyplatiť priamo na ruku do 1 hodiny. Hlavným cieľom autobazáru AutoPalace je nielen ponúknuť vozidlá a služby prvotriednej kvality, ale snažíme sa zamedziť aj zbytočným výdavkom a strate času a maximálne tak spríjemniť nákup vozidiel.

Autobazár AutoPalace sa špecializuje na predaj automobilov:

  • s nízkym počtom najazdených km
  • so servisnou knižkou
  • po 1. alebo 2. majiteľovi
  • kúpených na Slovensku
  • s garantovaným počtom najazdených km
  • v dobrom technickom stave

Služby pro veľkoodberateľov (fleetoví zákazníci)

Vďaka širokému výberu automobilových značiek a silnému ekonomickému zázemiu s dlhoročnými skúsenosťami na automobilovom trhu je AutoPalace Group schopná realizovať bez problémov aj veľké fleetové obchody v neobmedzenom počte vozidiel. AutoPalace je v tejto oblasti jedným z najväčších poskytovateľov služieb pre veľkoodberateľov na Slovensku.

Finančné služby

AutoPalace Group so svojimi partnermi – poprednými finančnými spoločnosťami – je schopná poskytovať svojim zákazníkom najvýhodnejšie podmienky na slovenskom trhu.

Pre našich zákazníkov pripravíme výhodné podmienky, či už pri financovaní úverom, leasingom alebo stále populárnejším operatívnym prenájmom. V prípade havárie vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, odporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v zmluvnej spolupráci s najväčšími poisťovňami.