Auto Palace Group je súčasťou holandskej spoločnosti AutoBinck založenej v roku 1907, ktorá je jednou z najstarších firiem na svete zaoberajúca sa predajom automobilov. Skupina pôsobí vo 8 krjinách Európy – v Holandsku, Českej republike, Slovensku, Belgicku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku. V roku 2015 dosiahla skupina AutoBinck obrat viac ako 1 mild. EUR a je rozdelená do 4 divízií: 1. Retail a distribúcia vozidiel 2. Leasing a financovanie (Business Lease) 3. Distribúcia náhradných dielov 4. Smart mobility.

V rámci Slovenska a Českej republiky ide o jednu z najväčších skupín zaoberajúcou sa maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 10 000 vozidiel.


25. výročie AutoPalace

Skupina Auto Palace zahájila svoju činnost na našom území v roku 1991 ako importér a predajca automobilov značky Mazda a dnes patrí medzi najvýznamnějších automobilových dealerov na trhu. Za 25 rokov pôsobenia na slovenskom a českom trhu skupina predala 111 461 vozidiel.

Na Slovensku Auto Palace ponúka zákazníkom automobilov 4 značiek – BMW, Mazda, MINI, MItsubishi v 2 dealerstvách. V ČR zastrešuje celkovo 8 značiek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda a Volvo na 4 dealerstvách v Prahe a Brne.


Podstatnou výhodou skupiny AutoPalace

je silné ekonomické zázemie, vďaka ktorému je schopná bez problémov realizovať aj veľké fleetové obchody pre firmy v počte desiatok i stoviek vozidiel. Auto Palace Group ponúka svojim zákazníkom zodpovedajúcí technologické zázemie svojich autorizovaných a špečializovaných servisov vybavených najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou, vrátane klampiarne a lakovne. Komplexné služby doplňuje aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva. Všetky miesta sú vybavené najmodernejšou technikou. Auto Palace ale ponúka svojim zákazníkom ešte oveľa viac. Vďaka spolupráci s poprednými leasingovými a úverovými spoločnosťami a poisťovňami doporučuje optimálne možnosti financovania vozidiel vrátane poistenia a zabezpečí i jeho registráciu. V prípade zájmu zákazníka taktiež vykupuje jeho staršie vozidlo na protiúčet.


Servisné strediská AutoPalace

K ponuke AutoPalace Group neodmyslitelne patria tiež kvalitné popredejní služby. Súčásťou našich predajních centier sú autorizované a špecializované servisné strediská, ktoré sú vybavené najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou. Každá značka vozidiel má svojich vlastných prijímacích technikov a mechanikov, ktorí sú špeciálne vyškolení práve pre túto značku. Pre firemen vozové parky potom ponúkame ešte širší okruh služieb, napríklad Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní príjem vozidiel a ďalšie služby upravené individuálne podľa potrieb zákazníka. V prípade nehody vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, doporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v rámci zmluvnej spolupráce s najväčšími poisťovňami.

Naše servisní střediska poskytují své služby důsledně podle časových norem výrobce, takže i při částečně vyšší hodinové sazbě je výsledná cena pro zákazníka v porovnání s neautorizovanými servisy ve většině případů nižší. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství.


AutoPoint

výkup a predaj kvalitných ojazdených vozidiel

Zároveň preberáme vozidlá na komisný predaj - vami predávané vozidlo posunieme do 30-denného komisného predaje, takže vám odpadnú všetky starosti s jeho predajem. Autobazár AutoPoint taktiež umožňujeme nákup voziediel na protiúčet, kedy je v prípadě bezproblémového predaje vozidla schopný peniaze vyplatiť priamo na ruku do 1 hodiny. Hlavným cieľom autobazáru AutoPoint je nielen ponúknuť vozidlá a služby prvotriednej kvality, ale snažíme sa zamedziť aj zbytočným výdavko a street času a maximálne tak spríjemniť nákup vozidiel.

AutoPoint sa špecializuje na predaj automobilov:

  • s nízkým počtom najazdených km
  • so servisnou knižkou
  • po 1. alebo 2. majiteľovi
  • kúpených na Slovensku
  • s garantovaným počtom najazdených km
  • v dobrom technickom stave

Služby pro veľkoodberateľov (fleetoví zákazníci)

Vďaka širokému výberu automobilových značiek a silnému ekonomickému zázemiu s dlhoročnými skúsenosťami na automobilovom trhu je AutoPalace Group schopná realizovať bez problémov aj veľké fleetové obchody v neobmedzenom počte vozidiel. AutoPalace je v tejto oblasti jedným z najväčších poskytovateľov služieb pre veľkoodberateľov na Slovensku.

Finančné služby

AutoPalace Group so svojimi partnermi – poprednými finančnými spoločnosťami – je schopná poskytovať svojim zákazníkom najvýhodnejšie podmienky na slovenskom trhu.

Pre našich zákazníkov pripravíme výhodné podmienky, či už pri financovani úverom, leasingom alebo stále populárnejším operatívnym prenájmom. V prípade havárie vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, doporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v zmluvnej spolupráci s najväčšími poisťovňami.