AUTOKLEMPÍŘ (M/Ž) - AutoPalace Karlovy Vary

AUTOKLEMPÍŘ (M/Ž)  - AutoPalace Karlovy Vary / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný/á? U nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená karosárna.
Hledáme zručného/ou a přesného/ou kolegu/kolegyni, který pracuje rychle a kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

  • montáž a demontáž, opravy a úpravy jednotlivých dílů karosérie.
  • detekování potíží a návrh řešení,
  • vyrovnávání a broušení karoserie,
  • vedení záznamu o provedených pracích,
  • kontrola geometrie karosérií, skříní a podvozků vozidel po opravách,

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Férové mzdové ohodnocení dle uskutečněných prodejů, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa), vzdělávací kurzy, vydařené pravidelné firemní akce, 5. týden dovolené po prvním roce práce u nás, příspěvek na stravování (99,-/den), pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli, zaměstnanecký benefitní program (6000,- ročně) a super tým k tomu.

Pokud Vás pozice zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – věříme, že najdeme společnou řeč.

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobraziť na mape