AUTOMECHANIK (M/Ž) - AutoPalace Tuchoměřice

AUTOMECHANIK (M/Ž)  - AutoPalace Tuchoměřice / AutoPalace Praha Letiště
AutoPalace Praha Letiště

Do našeho koncernového dealerství Auto Palace Letiště hledáme šikovného, pečlivého, ideálně již zkušeného, kolegu (nebo kolegyni) na mechanickou dílnu!

Co budete dělat?

Není mechanik jako mechanik – oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby, garanční prohlídky, po složité opravy, které vás budou bavit řešit

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce. Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru. Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a stravenky. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

Ke Kopanině 529
252 67, Tuchoměřice
Zobraziť na mape