VÝKUPCA JAZDENÝCH VOZIDIEL - AUTO PALACE PANÓNSKÁ

VÝKUPCA JAZDENÝCH VOZIDIEL - AUTO PALACE PANÓNSKÁ / AutoPalace Panónska
AutoPalace Panónska

Do Auto Palace na Panónskej ceste hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu so skúsenosťami pri oceňovaní vozidiel, prípadne so skúsenosťami z online aukcií a nákupom jazdených vozidiel.

Dôležité je, že autá sú pre Vás nielen prácou, ale aj vášňou a obchodovanie je zároveň výzvou i zábavou. Nehľadáme náhodou Vás?

Budete mať na starosti celý proces výkupu od A do Z, a preto:

Sa skvelo orientujete na automobilovom trhu (znalosť modelov, výbav, kalkulácie cien), máte skúsenosť s posúdením technického stavu vozidiel a následne viete určiť jeho odkupnú cenu, orientujete sa vo svete aukcií, nechýba Vám chuť dotiahnuť veci do konca a zapálenie pre vec a v neposlednom rade Vám nerobí problém ani nejaké to „papierovanie“.

 

Čo vám ponúkame

Nastavíme Vám motivujúce finančné ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej a províznej časti, ktorú ovplyvníte svojim výkonom. Snažíme sa na sebe neustále pracovať, a tak aj vy budete mať mnoho príležitostí pravidelne sa vzdelávať (napr. kurzy soft skills - predajné znalosti, vyjednávanie, time management, stress management, MS Office: excel, power point atď., pravidelné školenia od výrobcu automobilov týkajúce sa priamo konkrétnych modelov vozidiel). Kompletne vás zaškolíme, aby ste boli vo svojej práci úspešní a dokázali sa tak perfektne postarať o našich zákazníkov.

 

Ako si Vás predstavujeme

Ako milovníka áut a aktívneho vodiča, profesionála každým kúskom, ktorý si užíva prácu s ľuďmi a má reálnu skúsenosť s výkupom vozidiel, vie to veľmi dobre s počítačom a má aspoň základné znalosti angličtiny.

 

A aké sú benefity k tomu

Mobilný telefón, zľava na firemné výrobky a služby (kováčova kobyla predsa nemôže chodiť bosá), vzdelávacie kurzy, vydarené pravidelné firemní akcie, príspevok na obedy a poistenie zodpovednosti za škodu voči zamestnávateľovi.

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

AutoPalace Panónska
AutoPalace Panónska
Panónska cesta 33
851 04, Bratislava 5
Další pracovní pozice