AUTOMECHANIK (M/Ž) – AutoPalace Karlovy Vary

AUTOMECHANIK (M/Ž)  – AutoPalace Karlovy Vary / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Hledáme zručného kolegu/kolegyni, který pracuje rychle a kvalitně – tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta.

Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby, garanční prohlídky, po složité opravy, které vás budou bavit řešit

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce. Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru. Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

Servisní týmy jsou rozdělené na party dle směny a šlape to jako dobře namazaný píst. V čele každé party stojí mistr. Tomu všemu pak velí šéf celého servisu. Servis je nadupaný veškerým vybavením, každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

Co nabízíme?

Férové mzdové ohodnocení dle uskutečněných prodejů, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa), vzdělávací kurzy, vydařené pravidelné firemní akce, 5. týden dovolené po prvním roce práce u nás, příspěvek na stravování (99,-/den), pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli, zaměstnanecký benefitní program (6000,- ročně) a super tým k tomu.

Pokud Vás pozice zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – věříme, že najdeme společnou řeč.

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobraziť na mape