AUTOMECHANIK BMW/MINI (M/Ž)

AUTOMECHANIK BMW/MINI (M/Ž) / AutoPalace Bratislava
AutoPalace Bratislava

Váš partner pre luxusné vozidlá BMW a MINI. Sme hrdí na to, že sme súčasťou prestížnej skupiny AutoBinck s bohatou históriou siahajúcou až do roku 1907, ktorá nám poskytuje pevný základ pre naše podnikanie. Naša pobočka v Bratislave je najväčším predajcom a servisným centrom nových a ojazdených vozidiel BMW a MINI na Slovensku, čo nás stavia do popredia na trhu prémiových vozidiel. Medzi naše hodnoty patrí profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi, ktorý je pre nás prioritou. Naša hodnota spočíva v poskytovaní vynikajúcich služieb v príjemnom prostredí, ktoré zaručuje skvelé pracovné podmienky. Pridajte sa k nášmu tímu a zažite jedinečnú atmosféru, v ktorej sa budeme spoločne neustále snažiť poskytovať vynikajúce služby a vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.

Koho potrebujeme a hľadáme?

Hľadáme zručného kolegu/kolegyni, ktorý/á pracuje rýchlo a kvalitne – tak si u náš totiž zarobí nadpriemernú mzduAutomobilového fanúšika, ktorý/á nedá dopustiť na vôňu motorového oleja, benzínu a vazelíny.

Nie je mechanik ako mechanik – oceníme predchádzajúci prax a skúsenosti, ale dáme príležitosť aj tým, ktorí majú šikovné ruky, záujem učiť sa a vášeň pre autá. Odborná znalosť je nevyhnutná, rovnako tak ako platný vodičský preukaz.

Čo bude Vašou prácou?

Ako skúsený profík uplatníte Vaše znalosti naplno, vrhnete sa do práce od bežnej údržby po zložité opravy na vozidlách BMW a MINI.

ALEBO

Ak ste na začiatku kariéry a prevodovka, je pre Vás ešte stále príliš komplikovaná, tak pod vedením skúseného mentora postupne okúsite všetky taje servisnej práce.

Vzdelávať sa ale majú možnosť nielen nováčikovia v odbore ale aj starší kolegovia. Výsledkom Vašej práce bude spokojnosť našich zákazníkov a kolegov.

Aký bude Váš tím?

V nových priestoroch bude stáť 10 heverov pre značky BMW a MINI. Prácu a jej rozvrhnutie určuje majster dielne, na čele celého servisu potom stojí Ľuboš, ostrieľaný matador s veľkou dávkou energie a dohliada, aby všetko bežalo ako dobre namazaný stroj. Servis je nový a teda nadupaný kompletným vybavením, mechanik má vlastné pracovné miesto, vlastné náradie a prístup k technickým informáciám vrátane kompletnej technológie diagnostiky a opráv. Koncentrovaná skúsenosť a prax funguje ako studnica vedomostí pre každého, kto má záujem a chuť byť súčasťou tohto všetkého.

Čo ponúkame?

Stanete sa súčasťou zohraného kolektívu, kde kolegovia robia, čo ich baví. Firmy, kde vládne príjemná atmosféra, kde BMW bude vašou vášňou a kde pracujeme pre zákazníka. Budete mať priestor na osobný rast, t.j. vzdelávať sa a rásť so značkou, ktorá sa neustále vyvíja a posúva. Samozrejmosťou je príspevok na stravovanie a zamestnanecké zľavy na firemné produkty a služby. Postaráme sa tiež o váš pracovný odev.

 

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

 

Zaujala Vás naša ponuka?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovedáme každému!

AutoPalace Bratislava
AutoPalace Bratislava
Vajnorská 136/C
831 04, Bratislava
Zobraziť na mape
Další pracovní pozice