Hodnotenie našich klientov

Najlepší servis v Bratislave, prevažná časť zamestnancov sú veľkí profesionáli.

Vladimír

Great welcome, and flexibility of the seller who made all the efforts to speak English with us and guide us through the buying process of the car

Anonymous

Dobry den, dakujem p. Skarpiskovi za profesionalny pristup pri predaju nasho auta, urcite odporucam :)

Zuzana Faltičková

Už v deň, keď som sa prihlásil na servisnú prehliadku, som sa stretol s ústretovosťou pri výbere termínu, informácii o tom, že čoho sa týka servisná prehliadka a koľko bude stáť. Opakovalo sa to aj pri samotnej prehliadke, keď mi prijímací technik pán Tomáš Mertan znovu všetko vysvetlil, povedal približný čas, do ktorého bude servis hotový a potom mi aj telefonicky oznámil, že auto je hotové, môžem si pre neho prísť. Môžem povedať, že takáto ústretovosť, trpezlivosť a ochota je typická pri každom kontakte s pracovníkmi servisu Auto Palace na Panónskej ceste v Bratislave - Petržalke. Dobré autá Mazda majú aj dobrý servis. Tak to má byť a človek je rád, že sa s takýmto prístupom

p. Lorinc

Priebeh pocas komunikacie s prijmacim technikom bol velmi prijemny, fakticky a napomocny. Ocenujem jeho snahu aj pristup, bol velmi ochotny a mily. Akurat pri finalnom vyuctovani, vystavovani dokladu som zistila, ze boli nauctovane polozky, ktore ani nebolo nutne davat. Proste tam boli lebo to tak je predpisane bez toho aby sa realne riesili a to su pre mna financie navyse. Realne sa ponizila FA o skoro 50€ bolo tam aj napriklad doplnenie vody do ostrekovaca bola zaucotvana polozka, ale pritom den predtym som si vodu doplnala sama, cize viem ze nemohla byt prazdna. Po servise sa v aute rozsvietil kontrolka tlaku v pneu - to som si sama potom prekontrolovala, ale neboli rovnake hodnoty, tak som jednu dofukala a prestalo to a taktiez pri brzdeni sa rozsvecuje vystrazna cervena kontrolka s volantom. Zatial som nemala moznost to riesit bola som odcestovana, ale budem vdacna, ak ma bude niekto kontaktovat cim to moze byt sposobene, resp sa dohodnut na kontrole, pretoze po service mi bolo povedane, ze brzdy aj vsetko s nimi spojene je v uplnom poriadku a nie su ani opotrebovane. Dakujem

Korecova

Ďakujem za pozitívnu skúsenosť so servisom môjho vozidla.

Halamka Marián

Dobrá elektronická komunikácia a odkúpenie starého vozidla

Dalibor Zliechovec

Ochotný, profesionálny a rešpektujúci prístup zo strany predajcu počínajúc skúšobnou jazdou a končiac odovzdaním nového vozidla. Predajca mi zodpovedal všetky moje otázky či už týkajúce sa technických údajov o aute alebo pri riešení a dohode samotnej kúpy vozidla a to osobne ako aj telefonicky či e-mailom. Veľké ďakujem pánovi Barancovi, ktorý bol mojim predajcom

Petra Koleková

Absolvovali sme u vás prvú servisnú prehliadku. Všetko prebehlo hladko a k našej maximálnej spokojnosti.

BIOREZONANČNÉ CENTRUM s.r.o.

Bolo mi všetko vysvetlene. Niekedy až dvakrát. Vždy mali na mňa čas. Vždy sa ozvali. Všetko prebehlo rýchlo a presne. Rad by som ešte vyzdvihol všestrannosť , ochotu, aktivitu predajcu p. Baranca zo spoločnosti Auto Palace Panonska

Gábor Benko

•Som spokojný s priebehom kúpy auta a dolaďovania detailov aj s predajcom.. no uvidím, čí budem spokojný aj v prípade potreby servisných úkonov

Radomír Majer

Ďakujem za vaše služby. Servisná prehliadka prebehla bez problémov.

Antalík s.r.o.

Ochotný a kvalifikovaný personál, rýchle a bezstarostné vybavenie, odkúpenie starého auta, výmena kľúčik za kľúčik ☺.

Andrej Pintér

Som veľmi spokojná s vašimi sužbami.

Andrea Glovová

Som veľmi spokojná s vašimi sužbami.

Andrea Glovová

Staral sa o nás pán Baranec, ktorého prístup k celému procesu výberu a kúpe vozidla bol absolútne špičkový. Nemôžeme vytknúť jedinú chybu. Sme nadmieru spokojní!

Katarína Marian

Predajca p. Baranec bol veľmi ochotný a promptný v riešení mojich požiadaviek - presmerovanie auta do BA, domontovanie kamery. Ponúkol mi možnosť využiť aj službu prihlásenia vozidla čo veľmi oceňujem. Odovzdanie auta prebehlo výborné, všetko mi vysvetlil. Takže naozaj veľmi proklientsky, proaktivny a profesionálny prístup.

Veronika Kliková

Dostala som odpovede na všetky otázky, predajca nebol dotieravý, naopak netlačil na mňa, na skúšobnej jazde som dostala veľa informácii, taktiež pri preberaní auta mi dokonale vysvetlil všetky funkcie

Kristína Cibulková

Staral sa o nás pán Baranec, ktorého prístup k celému procesu výberu a kúpe vozidla bol absolútne špičkový. Nemôžeme vytknúť jedinú chybu. Sme nadmieru spokojní!
Ďakujem za profesionálny prístup p. Populova a skvelú prácu na mojom vozidle.

..

Staral sa o nás pán Baranec, ktorého prístup k celému procesu výberu a kúpe vozidla bol absolútne špičkový. Nemôžeme vytknúť jedinú chybu. Sme nadmieru spokojní!
Ďakujem za profesionálny prístup p. Populova a skvelú prácu na mojom vozidle.

...

Ochota predajcu všetko vysvetliť nielen na mieste, ale vždy, keď mi niečo napadlo, na čo som sa chcela dodatočne spýtať - či už osobne, mailom alebo telefonicky - nikdy som nemala pocit, že predajcu otravujem hlúpymi otázkami - veľmi ústretový prístup nielen pri výbere, naceňovaní, ale napríklad aj pri skúšobnej jazde - promptné vybavenie všetkých záležitostí - ochota pomôcť s vybavením administratívy, s odkúpením starého vozidla - okamžitá zastupiteľnosť predajcu v prípade, ak z nepredvídateľných okolností nemohol byť k dispozícii.

Mária Janušková

Kúpou mojej Mazdicky som si splnila svoj dlhoročný sen. Pri predaji auta by som chcela poďakovať vášmu predavačovi p. Vlasakovi za jeho veľkú trpezlivosť, ochotu, úctu a milým prístupom ku zákazníkovi. Pri mojich nekonečných otázkach vždy ochotne trpezlivo všetko mi do detailu vysvetlil aj niekoľko krát. Myslím že p. Vlasák ma veľmi rád svoju prácu o čom svedčí aj jeho profesionálne vystupovanie čo sa týka prístupom k svojim zákazníkom, ešte raz klobúk dole za ukážkový predaj ochotu a láskavosť. Vrelo budem odporúčať ďalej, ešte raz ďakujem.

Jana Lučinská

Milý a ochotný prístup pani Vilčekovej. Veľmi podrobné vysvetlenie funkcií vozidla pri preberaní. Celkovo som spokojný

Andrej Miček

Kúpou mojej mazdicky som si splnila svoj dlhoročný sen.Pri predaji auta by som chcela poďakovať vášmu predavačovi p.Vlasakovi za jeho veľkú trpezlivost,ochotnu, uctu a milym prístupom ku zakaznikovovi.Pri mojich nekonečných otazkach vždy ochotne trpezlivo vsetko mi do detailu vysvetlil aj niekoľko krát.Myslím že p.Vlasák ma veľmi rád svoju prácu o com svedčí aj jeho profesionálne vystupovanie co sa tyka prístupom k svojim zákazníkom,ešte raz klobúk dole za ukážkový predaj ochotu,a láskavosť.Vrelo budem odporúčať ďalej,ešte raz ďakujem.

p.Lučinská

Milý a ochotný prístup pani Vilčekovej. Veľmi podrobné vysvetlenie funkcií vozidla pri preberaní. Celkovo som spokojný.

p. Miček

Ďakujem za servis môjho vozidla. S vašou prácou som bol spokojný.

KAFKA RICHARD

Na základe mojej spokojnosti by som Vám chcel poďakovať za Vaše služby a servis, ktoré nám boli z vašej strany poskytnuté.

Miček Andrej

Ochota predajcu všetko vysvetliť nielen na mieste, ale vždy, keď mi niečo napadlo, na čo som sa chcela dodatočne spýtať - či už osobne, mailom alebo telefonicky - nikdy som nemala pocit, že predajcu otravujem hlúpymi otázkami - veľmi ústretový prístup nielen pri výbere, naceňovaní, ale napríklad aj pri skúšobnej jazde - promptné vybavenie všetkých záležitostí - ochota pomôcť s vybavením administratívy, s odkúpením starého vozidla - okamžitá zastupiteľnosť predajcu v prípade, ak z nepredvídateľných okolností nemohol byť k dispozícii

p.Januškova

Auto bolo promptne zoservisovane , kvalitne umyte. Pripravene na dalsie km... Uplna spokojnost len tak dalej do buducna .

Vincent Szijjárto

Pán Baranec - profesionálny prístup plný empatie, detailné predstavenie vozidla, veľmi dobrá komunikácia. Pred stretnutím s p. Barancom a jeho prezentáciou auta som mal vo výhľade ešte 2 auta inej značky, nakoniec som túto voľbu neriešil. S autom som (zatiaľ) maximálne spokojný.

Igor Rusnák

Výborná ponuka + komunikácia s predajcom

Martina Bendová

•Dobrá cenová ponuka, výborný a ochotný predajca s detailnými znalosťami, snaha ponúknuť viac ;) Dobrá dostupnosť

Martin Kližan

Dakujem za opravu mojho vozidlo. vsetko prebehlo hladko.

Peter Melus

Prezutie zimných pneumatík prebehlo na jednotku. Podľa dohody a bez zbytočného čakania.

MASARYK JAROSLAV

•Som spokojný s Mazdou. Pán Zrubec a pán Vlasák nás vždy dobre obslúžili a postarali sa o našu spokojnosť.

Peter Lisý

Ďakujem za servisnú prehliadku.

Silva Trade s.r.o.

Servisná prehliadka prebehla bez problémov. S prístupom p. Číža a celým postupom som bola veľmi spokojná.

Pestúnová Dagmar

Predajca bol mimoriadne ústretový. Vybrala som si výbavu podľa svojich predstav. Zostala som verná značke a neľutujem. Jazda je veľmi dynamická a som maximálne spokojná

Jana Matúšková

Som veľmi spokojný s komunikáciou zo strany predajcu, najmä zamestnanca Tibora Baranca. Profesionálny prístup, pro-klientsky orientovaný. Filip Takáč, Bratislava.

Filip Takáč

S autom som veľmi spokojný. Jeho riadenie, komfort. Jednu Mazdu som už mal, takže som to očakával. Mám aj auto inej značky, ale je to neporovnateľné. Mazda výborne sedí na ceste, volant sa ovláda bez problémov. Mário Džavoronok, Bratislava.

Mário Džavoronok

Prístup predajcu, veľmi odborný, nápomocný, o všetkom mal prehľad a perfektne ma informoval a pomohol s kúpou automobilu. Jozef Šajdík, Bratislava.

Jozef Šajdík

Chcem vyzdvihnúť hlavne prístup a profesionalitu prijímacieho technika servisu. Bol veľmi milý a ústretový. Oboznámil ma so všetkými činnosťami a úkonmi, ktoré sa na mojom vozidle budú uskutočňovať. Dodržal presne čas, kedy si môžem hotové vozidlo prevziať, dokonca osobne mi ho odovzdal. Musím prejaviť aj spokojnosť s prácou mechanikov, ktorí mi robili garančnú kontrolu. Prekvapilo ma aj to, že som si ho prebrala pocitovo lepšie ale aj kompletne umyté. Veľmi pekne všetkým zúčastneným ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

p. Smrčková

Ústretovosť, orientácia na zákazníka, vysvetlené úplne dopodrobna, všetko prebiehalo s maximálnou profesionalitou predajcu. Sme veľmi spokojní s prístupom, ktorý sa nám dostal. Vladimír Churý, Bratislava.

Vladimír Churý

Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Možnosť individuálneho finančného plánu. Veľmi pohotová komunikácia. Jakub Husár, Bratislava.

Jakub Husár

Servis prebehol bez problémov a v dohodnutom časovom horizonte.

ZIN s.r.o.

Všetko prebehlo podľa dohody. Personál bol ochotný a ústretový. Na predajni veľmi fundovaná predajkyňa s vedomosťami o aute. Katarína Madleňáková, Bratislava

Katarína Madleňáková

Veľká vďaka za profesionálny servis u vás.

Michaela Výbochová

Saturday morning around 9:00 we, 3 young adults from Belgium, showed up at Autopalace with our old green army-colored Mazda 626 from 1991. We took part in the “Carbage Run”. This is a road trip from the Netherlands to Romania and back. We had a problem with one of our cooling water hoses and ended up at your garage by pure coincidence. Google Maps said your garage was the shortest one nearby when our car broke down.

You and your colleague’s have been VERY helpful and refused any money for all the help and information we got. I want to express my extreme gratitude for all your kindness and hospitality. I’ve only felt this warmth and friendliness when I was in Japan. No wonder you guys sell a Japanese brand like Mazda. 

It’s almost embarrassing to admit, but if a foreigner breaks down in Belgium and they arrive at a garage, I can assure you they won’t be as welcomed as we were in your Autopalace.

Our car got home in one piece, without any other breakdown. We didn’t need to fill up any cooling water anymore and the car didn’t overheat. All was fine.
MANY MANY MANY thanks again for all your help. It was much appreciated and will not be forgotten!

Yves, Kevin and Steven

Ďakujem za servis môjho vozidla

Ivan Zboril

Prístup predavača, veľmi odborný, nápomocný, o všetkom mal prehľad a perfektne ma informoval a pomohol s kúpou automobilu. Jozef Šajdík, Bratislava.

Jozef Šajdík

V rámci servisu mi boli menené brzdové doštičky. Bola som veľmi spokojná.

Mgr. Katarína Bolebruchová

Predajca pán Vlasák bol veľmi milý, ochotný a ústretový. Lepšieho predajcu som ešte nezažila a to nie je moje prvé kúpené auto. Všetko vysvetlil, ukázal a poradil. Komunikovali sme spolu od začiatku môjho záujmu o auto až po jeho odovzdanie. S ničím nebol problém, všetko zariadil ako som si predstavovala, ponúkol mi aj rôzne možnosti, pri príslušenstve sme strávili kopec času a veľmi mi s tým pomohol. Odovzdanie auta bolo z jeho strany úplne dokonalé. Komunikujeme spolu do dnes, ak mám otázky ohľadom auta. Taký zamestnanec ako on, je srdcom predajne a je radosť si u neho kúpiť auto. Katarína Balážová, Lutila

Katarína Balážová

Vážte si takých zamestnancov ako je pán Vlasák, v dnešnej dobe to je veľká výhoda. Bola som aj v Banskej Bystrici ohľadom kúpi Mazdy, pre mňa by to bolo oveľa lepšie a jednoduchšie kúpiť ju tam (som z BB-kraja), ale nedá sa porovnať jednanie Vášho predajcu a predajcu v BB. Len preto ako komunikoval Váš zamestnanec som si vybrala kúpu auta u Vás. Katarína Balážová, Lutila.

Katarína Balážová

Servisná prehliadka prebehla bez problémov, auto sme dostali umyté.

Caravelle, s. r. o.

Moja servisná prehliadku pri 20.000km prebehla bez problémov. Ďakujem

Sklenák Andrej

Ústretový a milý personál. pekne reprezentačné priestory predajne. Ladislav Rajec, Pezinok.

Ladislav Rajec

S takým prístupom ako má pán Baranec, sa človek nestretá každý deň, tak sme radi, že sme natrafili pravé na neho :) Profesionálne a zrozumiteľne odkomunikovane a vysvetlené všetko podstatné. Určíte Vás odporučíme. Michal Hubus, Bratislava.

Michal Hubus

Pán Vlasák sa venoval a vysvetľoval všetko čo sa týkalo výberu modelu, taktiež pomáhal pri rozhodovaní objednávky. Pri prebratí vozidla vysvetlil a predviedol všetko čo som chcela vedieť čo sa týkalo návodu na používanie. V minulosti sme kupovali naše autá a nikde sa nám tak nevenovali ani pri samotnom odovzdávaní vozidiel. Dagmar Luptáková, Bratislava.

Dagmar Luptáková

Spôsob vybavenia a ústretovosť pri vybavovaní mojej objednávky - nákupu zo strany predajcu. Dodržanie termínov. Ján Studnička, Bratislava.

Ján Studnička

Ďakujem za spoluprácu počas môjho servisu p. Populovovi.

Danielová Gabriela

Predajkyňa nám všetko podrobne vysvetlila, boli sme na skúšobnej jazde kde som sa do Mazdy CX-3 zamilovala, všetko nám bolo ukázane a vyskúšané, aj na naše neskoršie otázky nám bolo pekne všetko vysvetlené, predajkyňa bola slušná, milá, trpezlivá, veľmi dobrý dojem na nás urobila, a nemôžem nespomenúť fakt, že sme sa dostali do finančnej problematiky, lebo sme nedokázali predať byt do príjazdu autíčka a predajkyňa nás ubezpečila, že autíčko na nás počká, čo bolo pre nás neuveriteľné a zároveň fantastické. Ľuboš Sučák, Košice.

Ľuboš Sučák

S vašimi službami som maximálne spokojná.

Mgr.art. Ivana Motolíková

Servis prebehol bez problémov a načas.

Adam Greško

Príjemné prostredie ,voľnosť pri opakovaných obhliadkach auta ,korektný, presný a príjemný prístup predávajúceho.

Andrej Klimo

Predovšetkým je to tretia Mazda 3, ktorú sme kúpili - vždy nový typ. V Mazde sme spomínali spoľahlivé auto po všetkých stránkach - pohodlné, pre nás dostatočne silné a rýchle s prijateľnou spotrebou. Nie na poslednom mieste sme našli v Mazde aj profesionálny a kvalitný servis so slušnými a ústretovými ľuďmi, či už to bolo v Chorvátsku, kde sme 3 roky pôsobili (auto sme však kúpili na Slovensku) alebo potom na Slovensku, v Bratislave. Aj vďaka tomu sme nemali nikdy nijaký problém na cestách. Dúfam, že som to teraz nezakríkol...

Július Lörinc

Ďakujem za bezproblémový servis môjho vozidla.

Vodislavská Mária

S výkupom som bol spokojný a nabudúce sa na Vás opäť obrátim.
J. Tréger.

J. Tréger

Profesionálny prístup, ochota poradiť, odborná znalosť.

Mário Pecho

Promptnosť v poskytovaní požadovaných informácií, profesionálny prístup pána magistra Vlasáka, jeho odborná a technická zdatnosť, slušnosť, korektné jednanie so zákazníkom, príjemný interiér predajne.

Margita Obernauerová

Pri vykupe ma potesil Vas pristup a rychlost procesu.
Vlcek

p.Vlcek

S priebehom opráv a samotného servisu som spokojný. Vďaka

Škoda Miloš

Profesionálny a milý prístup, odbornosť pri konzultácii, ochota poradiť a ústretovosť predajcu p. Vlasáka.

Lucia Némethová

Vďaka za servis nášho Mitsubishi p. Kriškovi. Sme maximálne spokojní.

Deosa s.r.o.

Veľmi ústretové jednanie a vysvetlenie všetkých dotazov.

Anna Černeková

Spokojnosť s pánom predajcom (promptnosť, ústretovosť, znalosť problematiky). Predajca mi vysvetlil celý priebeh objednávania, predaja a poradil pri následnom prihlásení vozidla. Doporučil mi poisťovňu a pri prebierke vozidla vysvetlil najdôležitejšie funkcie a riadenie vozidla. Bol ústretový pri kúpe a výmene sezónneho obutia vozidla.

Libuša Ruppeldová

Rada by som sa poďakovala za plynulý priebeh mojej opravy. Odporúčam pána Číža.

Natalija Ivankovic

Dakujem za kompletny servis pocas prezuvania mojho vozidla.

Mirafilm s.r.o.

S nákupom sme boli veľmi spokojní, pán Vlasák bol veľmi ústretový, bola nám urobená dobrá ponuka, nákup prebehol bez problémov, všetko sme mali vybavené bez toho, že by nás to zaťažovalo. Dúfame, že budeme spokojní aj s autom.

Jana Višňovská

S pracou servisu som bol maximalne spokojnzy

Vedran Grkovic

Prístup predajcu bol ústretový, seriózny a profesionálny, kúpa prebehla rýchlo. Oceňujeme aj vybavenie formalít spojených s prihlásením vozidla do evidencie zo strany predajcu.

Viera Grigová

Ďakujem za bezproblémové riešenie mojej požiadavky p. Mertanovi.

Staňová Renáta

Výborné služby zákazníkom, ochota a rýchlosť jednania.

Murček Marián

So servisom som veľmi spokojný.

Chochol Darius, Mudr.

Vďaka p. Mertanovi za bezproblémový servis môjho vozidla.

Mariana Jahn

Príjemná komunikácia a ochotný personál.

Eva Elischerová

Ďakujem za spoluprácu na výkupe náwho vozidla. Boli sme veľmi spokojní.

Peter Kohler

Veľmi dobrý prístup a komunikácia.

Richter Andrej

Ďakujem za realizáciu môjho servisu. Všetko prebehlo v poriadku.

Peter Bachman

Veľmi prozákaznícky prístup p. Vlasáka, jeho ochota a promptnosť.

Korený Marek

S prezutím môjho Mitsubishi vo vašom servise ako aj s uskladnením kolies som maximálne spokojný.

Vitko Branislav, Ing.

S celym procesom odkupu vozidla som spokojny.

Roman Minar

S prístupom vášho servisu som spokojný, uvítal by som ale nižšie ceny servisných prác.

Loy Michal

S vybavením mojej požiadavky som bola maximálne spokojná.

Polláková Lucia

Bol som u vás na servise po 1. Roku. Všetko prebehlo podľa dohody, so službami som spokojný

Ing. Jakša Juraj

Ďakujem za promptné vybavenie mojej servisnej žiadosti.

Vendula Kubičková

Profesionálny a príjemný prístup, ústretový zamestnanec. Všetko bolo vysvetlené.

Lea Bezáková

Prístup pracovníka pri predaji vozidla bol absolútne profesionálny, ponúkol nám všetky spôsoby, akým si môžeme overiť vlastnosti kupovaného vozidla, od prvotnej prezentácie, cez skúšobnú jazdu až po celkovú rekapituláciu nadobudnutých poznatkov o všetkých funkciách, technických parametrov a nastavení vozidla. Profesionalita pracovníka pri prezentácii vozidla nás presvedčila o všetkých jeho prednostiach a umocnila naše rozhodnutie na jeho kúpu.

Rastislav Šindler

Bola som veľmi spokojná s výkupom môjho Renaultu, nakoľko váš prístup k zákazníkovi je profesionálny a ústretový. Vďaka za príjemné komunikáciu a rýchlu realizáciu.

Katarína Mrláková

Som zákazníkom Auto Palace už dlhšiu dobu (12 rokov) a za celú dobu sa mi nestalo, že by som bol nespokojný s prístupom k zákazníkovi či už v servise, alebo pri kúpe vozidla. Čo sa týka Mazdy CX-3, ktorú som nedávno kúpil, nemám voči prístupu predajcu žiadne námietky. Riadne ma oboznámil so všetkým, čo sa týka kúpy vozidla a pri odovzdávaní mi k mojej spokojnosti aj všetko, čo sa týka ovládania vozidla aj náležite vysvetlil.

Boris Oravec

Od nášho prvotného záujmu o vozidlo Mazda až po samotný odvoz vozidla profesionálny prístup predajcu, konkrétne slečny/pani/ Vilčekovej, ochota zabezpečiť nami vybrané vozidlo aj mimo predajne Auto Palace Panónska. Pri odbere vozidla žiadne zbytočné zdržanie, všetky dokumenty vypísané, podobne možno hovoriť aj o zabezpečení poistiek prostredníctvom poisťovacieho agenta. Maximálnu spokojnosť môžem vyjadriť aj s možnosťou odkúpenia môjho starého vozidla, zabezpečenie jeho odhlásenia na polícii, zabezpečenie ŠPZ na nové vozidlo.

Zdenek Chudý

Mazda 3 bola pre mňa jedna z možností p.Vlasák ma presvedčil svojím prístupom, testovacou jazdou, ochotou, profesionalitou, komunikáciou a odporučil som ho kolegovi, kúpil Mazdu 6

Branislav Ševčík

Som veľmi spokojná s prístupom predajcu, ochota, ústretovosť, nemám pripomienky.

Jana Vráblicová

Som veľmi prekvapený z toho akí ochotní zamestnanci u vás pracujú. Všetko bolo vyriešené a zamestnanci sa mi plne venovali.

GUARD & MD s.r.o.

Som mimoriadne spokojný s profesionálnym prístupom a postupom predajcu pána Vlasáka

Alexander Kasjanov

Pán Vlasák bol veľmi ochotný a ústretový, profesionálny prístup.

Katarína Mrláková

Čo sa týka realizácie výkupu, som nadmieru spokojný!!! Veľmi oceňujem profesionálny prístup, ktorý prebehol v extrémne krátkom čase na vysokej úrovni. Želám tejto republike čo najviac ľudí s takýmto prístupom k práci.

Miroslav Hnatko

Je to v poradí už moje tretie auto značky Mazda, čiže s touto značkou mám dobré skúsenosti čo sa týka kúpy vozidla, prístup predajcu - p. Karovič - bol veľmi profesionálny,

Jozef Švolík

Na počkanie boli odstránené všetky závady. Oceňujem profesionálne jednanie.

PESKO MARCEL

Pri kúpe vozidla mal ma na starosti pán Vlasák. Ohromil ma jeho profesionálny prístup, precíznosť, komunikácia a trpezlivosť pri vysvetľovaní. Dávno som sa nestretla s takou ochotou, všetko mi dopodrobna vysvetlil. Mal všetko vždy perfektne pripravené. Som nad mieru veľmi spokojná. Myslím si, že som si dobre vybrala. Do môjho autíčka som sa priamo zamilovala, pretože keď som si doňho sadla, už som vedela, že je pre mňa ako stvorené...či už výbava, technické parametre a samozrejme krásny dizajn

Katarína Mrláková

Profesionálny prístup, prozákaznícky predajca, budem rád ak takýto prístup zo strany Auto Palace bude pokračovať.

Ján Kôpka

Servis prebehol v poriadku, jedine, co by som do buducna ocenil je nizsia cena.

Bodó František

Servis prebehol ok,nemám nič čo by som pripomienkoval. Rád vás odporúčim.

PROJEKT ORGREZ s.r.o.

Príjemný prístup predajcov k zákazníkom

Ivan Prišegen

Všetko prebehlo úplne super, určite vás budem odporúčať

PAPULA PETER

Na zaklade skusenosti s kupou vozidla sa chcem podakovat p. Hazuchovej za profesionalny pristup. Ci uz pocas sprostredkovania predaja, alebo aj po nom co nie je obvykle rada zodpovedala vsetky otazky a taktiez zariadila v priebehu dna vsetky nalezitosti ci uz financovanie, poistenie alebo specialne prepisy.
vdaka

Matúš Čuchran

Servis prebehol v poriadku, komunikácia s p. Popoulov je bezproblémová.

ŠVEC VLADIMÍR

Pri voľbe typu vozidla CX3 alebo Mazda 3 bola p. Vilčeková veľmi skúsená a vedela poradiť porovnať rozdiel medzi vozidlami. Pri akejkoľvek otázke na technický stav alebo v rámci nastavenia programu alebo navigácie predajcovia vedeli poradiť poprípade okamžite pomôcť.

Eva Silošová

So servisom som bola spokojná, komunikácia bola jasná a všetko prebehlo bez problémov.

Topolčány Johana

Dakujem velmi za pomoc a skvelu skusenost s Vasou spolocnostou!

Beata Pullmannova

Som nadmieru spokojný s nákupom Mitsubishi ASX, príjemne ma prekvapil prístup predajcu p. Ščepána, jeho profesionálny prístup ma presvedčil o kúpe vozidla práve u vás.
Odporúčam nákup/servis vozidiel vo vašom Autosalóne.

Marek Škorvanek

Spokojnosť s predajcom. Japonské auto – hovorí samo za seba.

Karol Majzel

Vždy keď som u vás na servise dostanem všetky potrebné informácie. S vašimi službami som spokojný a rád vás odporučím aj ďalej.

Ing. Ľubomír Lenár

Nakoľko sme sa rozhodovali medzi rôznymi značka, tak to bola ťažká voľba. Okrem samotnej značky Mazda zohral dôležitú úlohu pri rozhodujúcom výbere prístup pána Vlasáka. Takýto by mali pracovať v autosalónoch

Michal Šálek

Všetky informácie boli podané, jasné. Odporúčal by som výs ďalej.

Peter Tomek

Veľmi ústretový prístup pán Vlasáka, odborné rady, ústretovosť pri tvorbe splátkového kalendára.

Matej Szorád

Potrebný diel bol objednaný, všetko bolo vysvetlené a jasné. Rád vás odporučím.

Foltýn Imrich

Dobrá ponuka, rýchle jednanie, ústretovosť.

Katarína Grosošová

Oceňujem veľmi profesionálny prístup, málokedy sa s takým prístupom pracovníka stretne, Chcel by som týmto aj podať veľmi kladné hodnotenie vášmu pracovníkovi p. Populovi

Luknár Robert

PREDAJ - odborný a ústretový prístup predajcu - reprezentatívny showroom - odovzdanie už prihláseného vozidla. VOZIDLO - dizajn - jazdne vlastnosti - vyvážený pomer cena/úžitok.

Jaroslav Špaček

Obhliadka vozidla prebehla v poriadku, taktiež bolo všetko vysvetlené a jasné

HERZ, spol. s r.o.

S realizáciou výkupu resp. spristupom p. Zechmeistra sme boli skutocne spokojny – bol vecny, objektivny, rychly, ferovy - co v dnesnej dobe potesi. Takze vdaka este raz.

Ing. Ján Pavlík

Odkupenie auta bolo z mojho pohladu komfortne, ferove a bezproblemove.

Marek Holly

Bol som spokojny, presne ako sme sa dohodli, ziadne zbytocne natahovanie, peniaze do 2 dni na ucte, ziadna snaha o natahovanie a unavenie zakaznika, aby konecne podpisal aj co nechce.... ako u konkurencie... :o) Dufam, ze auto bude dobre sluzit aj nadalej....

Roman Droba

Vynikajúce služby, robte to takto naďalej.

Tomáš Hajko

S výkupom auta som bola veľmi spokojná. Želám Vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote

Denisa Sola

Prístup, ochota, spokojnosť, nič mi nechýbalo.

Matej Szorád

Profesionalita, ľudský prístup sl. Vilčekovej, veľa spokojných zákazníkov a naďalej príjemný a profesionálny prístup

Anton Guzman

Porovnaním s podobnými typmi vozidiel, Mazda CX-3 ma veľmi pekne vypracovaný interiér, je elegantná. Pre mňa je príjemné, že nepôsobí plastovo, jazdí sa v ňom pohodlne, je tiché. Predajca T. Baranec bol veľmi priateľský a trpezlivý vzhľadom na moje technické vedomosti o vozidlách, oceňujem aj prístup pri odpredaji môjho starého vozidla. Ja som vždy milo prekvapená, ak spoločnosť splní termíny a ostatné veci, na ktorých sa so zákazníkom dohodne a to sa týka aj Vašej spoločnosti. Ďakujem.

Zdenka Kopcová

Sl. Vilčeková = veľmi profesionálny, proaktívny, zákaznícky orientovaný prístup.

Mgr. Erik Lörinc

Nemám žiadne pripomienky, komunikácia, prístup aj priebeh predaja a celej realizácie bol korektný. Určite som spokojný :)

Vojtech Oláh

Super služby a predajca, boli sme maximálne spokojní.

Marta Pappová

Neskutočná ústretovosť p. Vlasaka , ktorý zodpovedal na všetky moje otázky a vyšiel mi v maximálnej miere v ústrety. Prístup predajcu rozhodol o kúpe v Auto Palace v Bratislave.

Henrich Mášik

Čo sa týka výkupu auta, z mojej strany je maximálna spokojnosť s celým procesom, ktorý prebehol veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií.

Pavel Terem

Ďakujem Vám veľmi pekne za zaslanie TP a tiež sa chcem poďakovať za spoluprácu pri výkupe nášho vozidla.
S manželom sme boli veľmi spokojní za rýchly a bezproblémový priebeh predaja.

Srdečne pozdravujem a teším sa aj na budúcu spoluprácu s Vami.

Alica Smrčková

Boli sme s Vašimi službami a aj procesom výkupu spokojní. Oceňujeme aj dodržanie všetkých dohodnutých termínov.
Prajem Vám všetko dobré a teším sa na možnú spoluprácu v budúcnosti.

Miroslav Kupka

Profi prístup, rýchlosť, som všetkým som bol spokojný.

Mgr. Marek Čamaj

Rýchly servis, všetko prebehlo podľa dohody. Som spokojný

Firák Michal

Na odporúčanie priateľa som si zakúpila auto Vašej spoločnosti a splnilo všetky moje nároky a požiadavky. Som s ním dokonca nadmieru spokojná

Rita Takáčová

Perfektní predajcovia , dokonale rýchle vybavenie záležitosti ohľadom kúpi vozidla , rýchle zarezervovanie vozidla môjho typu z Čiech do Bratislavy , úspešné vyriešenie problému pri schválení leasingu

Miloš Hanek

Maximálna spokojnosť, úžasné prostredie a prístup technika. Bol som veľmi nadšený a stihol som servis odporučiť aj manželke a priateľom.

DOMINION s. r. o.

S vozidlom Mazda som spokojná z dôvodu veľmi dobrých jazdných vlastnosti, dizajnu ako aj s odprezentovanim a poskytnutím informácii od predajcu p.Vlasaka.

Miroslava Mertanová

So servisom som bol spokojný aj napriek dlhšiemu čakaniu.

ING. Schragge Vojtech

Hlavne musím vyzdvihnúť prístup a maximálnu ústretovosť zo strany predajcu, konkrétne slečny M. Vilčekovej, ktorá veľmi profesionálne a trpezlivo pristupuje k zákazníkom. Mala som záujem aj o iné značky áut, ale na základe skúsenosti, ktoré som mala s inými predajcami som sa rozhodla práve pre túto značku.

Alica Smrčková

Super servis, perfektne umyté auto. Síce som dlhšie čakala pri prezúvaní ale nevidím v tom problém, servis by som určite odporučila.

Rudinská Tímea

Chcela by som poďakovať za 100% prístup ku klientovi a spokojnosť s autíčkom.

Romana Bielovičová

Klady, ktoré by som chcel vyzdvihnúť pri realizácii obchodu: rýchlosť, vysoká profesionalita, pripravenosť podľa dohovoru - nemusel som čakať, platili pravidlá.
Musel som ale žiadať o TP napriek tomu, že som dostal prísľub, že ho dostanem automaticky.

Dalibor Zliechovec

Vyriešené bolo všetko, čo som poždafoval. Moje požiadavky boli vyriešené rýchlo a k mojej spokojnosti.

Michal Novák

Spoľahlivé a rýchle jednanie na úrovni.

Jaroslav Fajnor

V poskytovanom servise vidím oproti predchádzajúcim rokom zlepšenie. Som maximálne spokojný a teší ma rýchle vybavenie mojej požiadavky.

Ing. Peter Vizváry

Servis prebehol v poriadku, bez problémov.

Andrej Ďuračka

Dobrá informovanosť a cítil som veľmi intenzívny záujem a znalosť

Boris Bečvarov

Ďakujem prijímaciemu technikovi p. M.Zrubecovi a automechanikovi
p. Molnárovi za perfektnú organizáciu a kvalitne vykonanú opravu
auta Mazda6. Služby autorizovaného servisu používam už 13 rokov
a vždy som bol s odvedenou prácou veľmi spokojný. Ďakujem.

Ladislav Takáč

Spokojnosť patrí hlavne p.Vilčekovej, ktorá ma veľmi príjemne a odborne presvedčila na kúpu Mazdy CX-3. Ochotne a profesionálne odpovedala na všetky moje otázky a v neformálnom rozhovore mi vysvetlila ako postupovať pri kúpe - technické otázky, financovanie, servis, asistenčné služby, vernostný program. V priebehu pár hodín pripravila všetky patričné zmluvy a ostatne náležitosti a za 24hodin som si už na značkách bez problémov prevzal vozidlo. Vďaka.....Želám Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Ján Hollý

So servisom som veľmi spokojný, cena je adekvátna a vybavenie rýchle. Oceňujem výbornú komunikáciu a spätnú väzbu od p. Populova

Roman Minár

Ústretový predajca p.Vlasak. Ochota, pomoc pri vybavovaní dokladov a celkový dojem až po prevzatie vozidla

Andrej Sklenák

S výkupom som bol spokojný hlavne preto, že platilo na čom sme sa dohodli. A to je z môjho pohľadu dôležité.

Tomáš Szarka

Dovolte mi podakovat Vam, za absolutne perfektny pristup a ‎profesionálne jednanie pri komunikaci, ako i pri samotnom odpredaji auta.

Marián Herák

Som spokojný. Servis hodnotím ako kvalitný a richly.

Martin Belaček

Veľmi som bol spokojný s profesionálnym prístupom p. Krahulca, vysvetlil všetko potrebné. Ďakujem

Štefan Vrbišťan

Som veľmi spokojný, cítil som sa u vás príjemne.Bol dodržaný časový termín aj vopred predbežná cena.

Ing. Luboš Valkovič

Dobrá komunikácia a ochota

Boris Jedlička

Som nadmieru spokojný s vašimi technikmi mám iba veľmi dobré a pozitívne skúsenosti. Pán Populov mi vysvetlil všetko čo som požadoval, servis sa dokázal časovo zosúladiť s mojimi požiadavkami.

Ing. Jozef Štofira

So servisom som spokojná. Vládne u vás príjemná atmosféra

Erika Michaliková

Co sa tyka realizacie vykupu, musim povedat ze som bola prijemne prekvapena bezproblemovostou a serioznym a profesionalnym pristupom.

Gabriela Klamova

Mazda sa nám páčila celkovo vzhľadovo a aj jej vybavenie. Sme s ňou spokojní.

Helena Šimkovičová

Bola som so všetkým spokojná, všetci ste veľmi milí. Myslím, že v dohľadnej dobe sa ešte uvidíme, budeme mať ešte jedno auto na predaj, ale to sa bude realizovať asi tak v apríli.

Lucia Mihaleová

Dostal som odborné informácie, ktoré som potreboval - na moju prosbu mi predajca, pán Baranec, dokázal odovzdať auto oveľa skôr ako bolo plánované (potreboval som auto pred Vianocami) - jasná komunikácia ohľadom celého priebehu - pekný novy showroom - naozaj som mal pocit že autami Mazdami žijú a nie je to len spotrebný tovar pre nich ........ Ďakujem Mazde, že existuje, že si ide svojou vlastnou cestou, že je to poctivá značka s poctivými autami. Veľmi vám držím palce vo vašej vízii isť vyššie v rámci segmentu. Môj otec mal asi 5 rôznych generácii Mazda vozidiel a vždy som sníval, že aj raz budem mat svoju Mazdu a stalo sa :). Mazda 3 je perfektná, predčila moje očakávania, obrovsky pokrok na to, že je to len face lift. Držte sa!

Viktor Tegelhoff

Ďakujeme za profesionálny a príjemný prístup pri výbere vozidla. Určite sa k vám vrátime.

Ľubica S. (boost)

Seriozne-rýchle jednanie! Profesionálny prístup. Doporučujem všetkým ktorí chcú predať svoje auto!!!

V.Cholvad

Oceňujem profesionálny výkup mojej jazdenej X5, všetko prebehlo rýchlo a korektne. Peniaze som mal na účte v deň podpisu zmluvy – presne ako mi sľúbil p, Ožvald. Aj na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol objedať novú X5 práve v Auto Palace.

Matej Š.

Chcem Vám touto cestou poďakovať za Vašu dôveru, ale najmä spoluprácu pri riešení môjho problému s autom. Moje poďakovanie, tlmočte aj Vašim pracovníkom, ktorí sa mojim problémom zaoberali. V celej našej firme už vedia o Vás, Vašich službách a majú tu najlepšiu referenciu - spokojného klienta. Ústretovosť a promptnosť vybavovania mojej žiadosti o výmenu auta ma veľmi milo prekvapila a z tohto dôvodu si Vám dovoľujem ešte raz poďakovať a popriať veľa úspechov vo Vašej práci.

Martin Jadlovský

Keďže jazdené vozidlo som kupoval prvý krát, mal som určité obavi ohladne celkového stavu vozidla. Po osobnom stretnutí s Pánom Kyselovičom som bol však milo prekvapený či už z jeho nenúteného prístupu, ako aj z celkového stavu vozidla. Priznám sa rozhodoval som sa aj medzi konkurenčnou značkou, teraz som však rád, že som si kúpil moje prvé BMW. Ďakujem za všetko a veľa zdaru do budúcna.

Juraj Ondo

Vážený pán Turičík, touto cestou by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za Vašu spoluprácu pri realizácii kúpy môjho nového mini. Najmä za Vašu trpezlivosť a ochotu, ktorú ste prejavili pri mojich požiadavkách, ktoré som v priebehu procesu realizácie kúpy auta mala. Zároveň by som sa Vám chcela poďakovať, že ste si vždy keď som Vám volala, a bolo to dosť často, našli čas a sa mi venovali a zodpovedali ste všetky moje dotazy. V neposlednom rade ďakujem za podrobné vysvetlenie funkcií, ktoré moje mini má, teda, že som nemusela študovať manuál k obsluhe auta. Som spokojná s celým servisom, ktorý ste mi poskytli, vrátane vybavenia EČ.

Eva Detvaiová

Cookies používame, aby sme vám zaručili najlepší možný zážitok z návštevy našej webstránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, dávate tým najavo svoj súhlas s prijímaním všetkých cookies z našej webstránky. K dispozícii však máte aj možnosť kedykoľvek zmeniť svoje nastavenia cookies. Viac informácií »