EN GARÁŽ
 

HODNOTENIE
NAŠICH KLIENTOV

KATEGÓRIE ZNAČKA POBOČKA + PRIDAŤ HODNOTENIE
Mazda
Mária Janušková - Bratislava
Nové vozidlá, 27.6.2018

Ochota predajcu všetko vysvetliť nielen na mieste, ale vždy, keď mi niečo napadlo, na čo som sa chcela dodatočne spýtať - či už osobne, mailom alebo telefonicky - nikdy som nemala pocit, že predajcu otravujem hlúpymi otázkami - veľmi ústretový prístup nielen pri výbere, naceňovaní, ale napríklad aj pri skúšobnej jazde - promptné vybavenie všetkých záležitostí - ochota pomôcť s vybavením administratívy, s odkúpením starého vozidla - okamžitá zastupiteľnosť predajcu v prípade, ak z nepredvídateľných okolností nemohol byť k dispozícii.

Nové vozidlá
Mazda
Jana Lučinská - Bratislava
Nové vozidlá, 20.6.2018

Kúpou mojej Mazdicky som si splnila svoj dlhoročný sen. Pri predaji auta by som chcela poďakovať vášmu predavačovi p. Vlasakovi za jeho veľkú trpezlivosť, ochotu, úctu a milým prístupom ku zákazníkovi. Pri mojich nekonečných otázkach vždy ochotne trpezlivo všetko mi do detailu vysvetlil aj niekoľko krát. Myslím že p. Vlasák ma veľmi rád svoju prácu o čom svedčí aj jeho profesionálne vystupovanie čo sa týka prístupom k svojim zákazníkom, ešte raz klobúk dole za ukážkový predaj ochotu a láskavosť. Vrelo budem odporúčať ďalej, ešte raz ďakujem.

Nové vozidlá
Mazda
Andrej Miček - Bratislava
Nové vozidlá, 15.6.2018

Milý a ochotný prístup pani Vilčekovej. Veľmi podrobné vysvetlenie funkcií vozidla pri preberaní. Celkovo som spokojný

Nové vozidlá
Mazda
p.Lučinská
Nové vozidlá, 29.5.2018

Kúpou mojej mazdicky som si splnila svoj dlhoročný sen.Pri predaji auta by som chcela poďakovať vášmu predavačovi p.Vlasakovi za jeho veľkú trpezlivost,ochotnu, uctu a milym prístupom ku zakaznikovovi.Pri mojich nekonečných otazkach vždy ochotne trpezlivo vsetko mi do detailu vysvetlil aj niekoľko krát.Myslím že p.Vlasák ma veľmi rád svoju prácu o com svedčí aj jeho profesionálne vystupovanie co sa tyka prístupom k svojim zákazníkom,ešte raz klobúk dole za ukážkový predaj ochotu,a láskavosť.Vrelo budem odporúčať ďalej,ešte raz ďakujem.

Nové vozidlá

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE HODNOTENIE