EN GARÁŽ
 

HODNOTENIE
NAŠICH KLIENTOV

KATEGÓRIE ZNAČKA POBOČKA + PRIDAŤ HODNOTENIE
Mazda
Filip Takáč - Bratislava
Nové vozidlá, 28.3.2018

Som veľmi spokojný s komunikáciou zo strany predajcu, najmä zamestnanca Tibora Baranca. Profesionálny prístup, pro-klientsky orientovaný. Filip Takáč, Bratislava.

Nové vozidlá
Mazda
Mário Džavoronok - Bratislava
Nové vozidlá, 22.3.2018

S autom som veľmi spokojný. Jeho riadenie, komfort. Jednu Mazdu som už mal, takže som to očakával. Mám aj auto inej značky, ale je to neporovnateľné. Mazda výborne sedí na ceste, volant sa ovláda bez problémov. Mário Džavoronok, Bratislava.

Nové vozidlá
Mazda
Jozef Šajdík - Bratislava
Nové vozidlá, 12.3.2018

Prístup predajcu, veľmi odborný, nápomocný, o všetkom mal prehľad a perfektne ma informoval a pomohol s kúpou automobilu. Jozef Šajdík, Bratislava.

Nové vozidlá
Mazda
p. Smrčková
Servis, 2.3.2018

Chcem vyzdvihnúť hlavne prístup a profesionalitu prijímacieho technika servisu. Bol veľmi milý a ústretový. Oboznámil ma so všetkými činnosťami a úkonmi, ktoré sa na mojom vozidle budú uskutočňovať. Dodržal presne čas, kedy si môžem hotové vozidlo prevziať, dokonca osobne mi ho odovzdal. Musím prejaviť aj spokojnosť s prácou mechanikov, ktorí mi robili garančnú kontrolu. Prekvapilo ma aj to, že som si ho prebrala pocitovo lepšie ale aj kompletne umyté. Veľmi pekne všetkým zúčastneným ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Servis

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE HODNOTENIE